Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Podwójne święto

Dalsza część ceremonii miała miejsce w szkole. To miejsce szczególne. Tutaj pomnażamy wartości wyniesione z rodzinnych domów, kształtujemy swoją osobowość i ugruntowujemy swój system wartości. Wspólne spotkanie w tym miejscu i z takiej okazji  stało się sposobnością do  wypowiedzenia ciepłych słów i okazania miłych gestów. Uczestnicy uroczystości obejrzeli występy ku czci Patronki- Marii Konopnickiej, której twórczość lubimy i pragniemy rozpowszechniać. Udowodniliśmy to również biorąc udział w konkursach organizowanych w szkole. Wykonane „Bukiety dla Patronki”  stanowiły część dekoracji.
            W dalszej części niespodziankę przygotowali uczniowie klas 0-III, którzy zatańczyli poloneza i krakowiaka oraz wyśpiewali, i wyszeptali moc ciepłych życzeń. Starsi uczniowie przygotowali przedstawienie pt. „Z wizytą na Zielonym Wzgórzu”. Wszyscy przepięknie się zaprezentowali, czym dali wyraz wdzięczności i miłości do swoich Mam. Na zakończenie wybrzmiało głośne Sto lat…
            Dziękujemy za obecność gościom- Panu doktorowi Władysławowi Sadowskiemu- Wójtowi Gminy Kamienica, księdzu Janowi Betlejowi- proboszczowi kamienickiej parafii, nauczycielom i pracownikom emerytowanym, a w sposób szczególny wszystkim Mamusiom.

Zapraszamy do GALRII ZDJĘĆ.