Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w naszej szkole

  29 września 2017 nasza szkoła wzięła udział w VII bezpłatnej akcji edukacyjnej Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!” Koordynatorem szkolnym była pani Beata Wojnarowska.
W każdej z klas IV, VI i VII zorganizowana została specjalna lekcja matematyki, podczas której uczniowie wspólnie rozwiązywali łamigłówki matematyczne, ćwicząc przy tym znajomość tabliczki mnożenia i sprawdzając kolegów. Klasa V w ramach zajęć komputerowych robiła listę punktowaną trudnych przykładów z tabliczki mnożenia. W czasie długiej przerwy specjalnie wybrana komisja ekspertów ( Izabela Gierczyk i Mikołaj Kurzeja z kl. V) sprawdzała, czy nauczyciele równie dobrze opanowali tabliczkę mnożenia.
Akcja bardzo się uczniom podobała, mamy więc nadzieję, że będzie kontynuowana w kolejnych latach. 
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w GALERII.