Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Przedszkolaki na pierwszej wyprawie

17 dzień października przywitał nas pięknym słońcem, dlatego też nasze przedszkolaki postanowiły opuścić mury naszej szkoły i wyruszyć w świat. Celem naszej wyprawy była sala zabaw „Nibylandia” w Łącku. Kiedy tam dotarliśmy naszym oczom ukazał się prawdziwy „raj” – dwupoziomowa konstrukcja zabawowa wyposażona w zjeżdżalnię oraz różnego rodzaju labirynty i przejścia. „Przenieśmy tu naszą salę przedszkolną” –  powtarzały dzieci. Po wspaniałym szaleństwie przyszedł czas na zajęcia kulinarne. Wspaniałe panie przygotowały dla nas owoce we wszystkich kolorach jesieni. Naszym zadaniem było wykonanie przepysznych szaszłyków. Mniam, mniam… Wszystkie panie jednogłośnie stwierdziły, że dzieci świetnie poradziły sobie z zadaniem. Kolejną atrakcją było wykonanie koktajlu owocowego w specjalnym urządzeniu…. Czas niestety bardzo szybko płynie i musieliśmy wracać. Zmęczeni, ale niezwykle szczęśliwi, wróciliśmy do szkoły, gdzie już czekali na nas stęsknieni rodzice.
Zapraszamy do galerii zdjęć.