Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Razem na święta!

Szanowni Rodzice! Drodzy Uczniowie!

W ostatnim czasie nasza szkoła przystąpiła do akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej ,, Razem na Święta". Celem inicjatywy jest  zachęcenie do niesienia pomocy innym oraz budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych.

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji organizowanej przez naszą szkołę. Jak co roku planujemy złożyć świąteczne życzenia mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Limanowej. Ze względu na sytuację epidemiologiczną nie mamy możliwości przekazania życzeń osobiście. Planujemy zatem przygotowanie kartek świątecznych i wysłanie na adres ośrodka. 

Uczniowie klas starszych zadeklarowali przygotowanie kartek w ramach zajęć z wychowawcą. Wykonane kartki (bez życzeń) można wrzucać do skrzynki znajdującej się przed szkołą  najpóźniej do wtorku 15.12.2020 r. Prosimy, aby kartki podpisać  delikatnie ołówkiem.

Zachęcamy do udziału również uczniów klas młodszych i wszystkich, którzy pragną ofiarować kawałek swojego serduszka potrzebującym. Bądźmy ,,razem na Święta!".