Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Październik miesiącem oszczędzania

W naszej szkole październik rokrocznie jest miesiącem oszczędzania. Trzydziestego pierwszego października obchodziliśmy Światowy Dzień Oszczędności. Z tej okazji spotkaliśmy się na krótkim apelu przygotowanym przez członków SKO. Towarzyszyli nam pan Andrzej Walasik - przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Limanowej, dyrektor oddziału w Kamienicy oraz pani Katarzyna Miśkowicz - pracownik banku. Uczniowie klasy V przygotowali spektakl pt. „Jaś i Małgosia uczą oszczędzania”. Podczas uroczystości uroczyście przyjęliśmy do grona członków SKO troje nowych uczniów naszej szkoły. Opiekunka SKO wręczyła im książeczki z symboliczną złotówką. Oficjalnie stali się członkami Szkolnej Kasy Oszczędności. Przedstawiciele banku przekazali nagrody gwarantowane w konkursie „Warto oszczędzać w Banku Spółdzielczym w Limanowej” oraz dla najlepiej oszczędzającej osoby i klasy w październiku. W tym roku szkolnym tytuł uzyskała uczennica klasy IV, to dzięki jej wpłatom ta klasa okazała się najlepiej oszczędzającą. Pan dyrektor  wraz z panią Katarzyną wręczyli wspaniałe nagrody - częściowo sponsorowane przez bank - wykonawcom prac w konkursie „Portfelik na oszczędności”. Wszystkie prace były bardzo ciekawe i pomysłowe. Pan dyrektor podziękował za zaproszenie, zachęcając uczniów do dalszego oszczędzania i promowania Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz zachęcał uczniów starszych klas do założenia swojego konta w BS. Wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do uświetnienia obchodów Święta SKO serdecznie dziękujemy!
Zapraszamy do galerii.