Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Zasadnem

Widok na Gorce

Zespół Regionalny Zasadnioki

Zwycięska gala

W dniu 6 czerwca 2024 w Miejskiej Galerii Sztuki w Limanowej odbyła się gala podsumowująca akcję oszczędzania w SKO w roku szkolnym 2023/2024 pod patronatem Banku Spółdzielczego w Limanowej oraz finał konkursu "Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej". W tym roku szkolnym z Bankiem Spółdzielczym w Limanowej oszczędzało ponad 3000 dzieci z 52 szkół podstawowych. Nagrody w konkursie „Warto oszczędzać w SKO w Banku Spółdzielczym w Limanowej” zostały przyznane w dwóch kategoriach: dla szkół  i dla uczniów W kategorii dla szkół nasza zdobyła I miejsce i otrzymała nagrodę główną w wysokości 1500zł.
Przedmiotem konkursu w kategorii uczniów było:
·dla klas 1-4, pod hasłem "Lokalnie, mobilnie, zawsze z Tobą - Bank blisko Ciebie" - stworzenie hasła reklamowego, dotyczącego mobilnych usług w Banku Spółdzielczym w Limanowej i przedstawienie go w formie obrazkowej, wykonując jedną z prac: plakat, tablicę reklamową, baner lub ulotkę;
·dla klas 5-8, pod hasłem " Wszystko w jednym miejscu: lokalnie, mobilnie, zawsze z Tobą!" - stworzenie kampanii reklamowej, dotyczącej mobilnych usług i produktów, które oferuje Bank Spółdzielczy w Limanowej i przedstawienie w formie krótkiego filmiku lub prezentacji promującej te usługi. W kategorii klas młodszych jedną z nagród głównych w postaci słuchawek nausznych JBL otrzymała Emilia Rusnarczyk. Ponadto w kategorii klas starszych nagrody główne w postaci opasek sportowych Smartband otrzymały Anna Rusnarczyk, Bogumiła Cepielik, Julia Wąchała. Wyróżnienia I stopnia zdobyła Martyna Kurzeja.
Zapraszamy do galerii zdjęć.