Nasze sukcesy

"Sukces to nie przypadek. To ciężka praca, wytrwałość, nauka,
analiza, poświęcenie, a przede wszystkim miłość do tego, co robisz"

                                                                                /Pele/
Rok szkolny 2017/2018

  • I miejsce Mateusz Cepielik w kategorii gawędziarz (dzieci)

  • I miejsce Karolina Augustyn w kategorii śpiew solowy (dzieci)

  • II miejsce Muzyka Zasadnioki (Albert Wąchała, Michał Kurzeja, Kacper Dudzik) w kategorii muzyki ludowe (młodzież)

  • II miejsce Chłopięca Grupa Śpiewacza (Błażej Groń, Wiesław Gorczowski, Grzegorz Franczyk ) w kategorii grupy śpiewacze (młodzież)


  • III miejsce Dziecięcy Regionalny Zespół Zasadnioki za program "Jak się ojcowie na wesele wybiyrali"

 Rok szkolny 2016/2017

  •          Piotr Groń- II miejsce w Gminnym Konkursie „Czytam i rozumiem”

  • Gminny Konkurs Recytatorski ,,Spotkanie z poezją"

    Emilia Zasadni- I miejsce


    Mikołaj Kurzeja- wyróżnienie


  • Karolina Augustyn- NAGRODA GŁÓWNA w konkursie ,,Komionickie śpiywki, komionickie gronie"


  • Chłopięca Grupa Śpiewacza (młodzieżowa) w składzie: Błażej Groń, Wiesław Gorczowski, Grzegorz Franczyk- I miejsce


  • Albert Wąchała- skrzypce prym, Michał Kurzeja- skrzypce sekund, Kacper Dudzik- kontrabas- I miejsce

  •  Laureaci Gminnego Konkursu Wielkanocnego

    ,,Tradycje ludowe obrzędów wielkanocnych w malarstwie”

    Magdalena Marcisz- II miejsce

    Marta Gierczyk-III miejsce

    Maria Augustyn- wyróżnienie

  • ,,Palma wielkanocna’’

    Tomasz Sopata- I miejsce

    Anna Sopata- I miejsce

    Kacper Franczyk-III miejsce

    Emilia Franczyk- III miejsce

  •        Mateusz Cepielik- I miejsce w Gminnym Konkursie ,,Gorczańskie bajanie"

  •        Izabela Gierczyk-III miejsce w Gminnym Konkursie ,,Gorczańskie bajanie"

  • Emilia Franczyk- wyróżnienie w Gminnym Konkursie ,,Gorczańskie bajanie"

  • Natalia Zasadni- laureatka konkursu literackiego "No Promil- No Problem"



  • Franciszek Polczyk- I miejsce (indywidualnie) w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym




  •  Agnieszka Gorczowska, Martyna Gierczyk, Piotr Groń, Franciszek Polczyk- II miejsce w Gminnym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym



  •         XV Międzypowiatowy Konkurs Recytatorski „Maria Konopnicka na wesoło”:

    Inscenizacja grupowa „Szkolne przygody Pimpusia Sadełko”-  II miejsce

    Recytacje indywidualne:

    Maria Augustyn- I miejsce

    Marta Gierczyk- II miejsce

    Bartosz Gierczyk- III miejsce

  •       Ministranci- III miejsce w Dekanalnym Turnieju w Halowej Piłce Nożnej

  • Laureaci Konkursu Bożonarodzeniowego

    „Tradycje ludowe obrzędów bożonarodzeniowych w malarstwie”:

    Magdalena Marcisz- I miejsce

    Dominika Wąchała- II miejsce

    Antoni Groń- III miejsce

    Hubert Faron- III miejsce

    Piotr Franczyk- wyróżnienie

    Maria Augustyn- wyróżnienie

  • „Stroik bożonarodzeniowy”

    Izabela Gierczyk- I miejsce

    Wojciech Gorczowski- II miejsce

    Kacper Franczyk- wyróżnienie

  •          Grupa Kolędnicza „Z Gwiazdą”- I miejsce na  Przeglądzie Grup Kolędniczych w Kamienicy

  •          Zespół Regionalny „Zasadnioki” - I miejsce w VI Festiwalu Zespołów Regionalnych Beskidu Wyspowego „Beskidzka Podkówecka”

  •  Paweł Zasadni- wyróżnienie w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Bo najpiękniejsze są polskie kwiaty”
  • VII miejsce w wojewódzkich igrzyskach młodzieży szkolnej w kolarstwie górskim - Franciszek Polczyk kl. VI
  • I miejsce w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w kolarstwie górskim - Franciszek Polczyk kl. VI
  • IV miejsce w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w kolarstwie górskim - Szymon Magdziarczyk kl. VI  

 

Rok szkolny 2015/2016

  • III miejsce w powiatowych igrzyskach młodzieży szkolnej w tenisie stołowym drużynowym

  • V miejsce w turnieju indywidualnym tenisa stołowego chłopców o Mistrzostwo Powiatu Limanowskiego - Józef Wąchała, VII-VIII miejsce - Łukasz Gierczyk
  • I i III miejsce w Gminnych Indywidualnych Zawodach Tenisa Stołowego - Józef Wąchała (I miejsce) i Łukasz Gierczyk (III miejsce) kl. VI
  • I miejsce w Gminnych Drużynowych Zawodach Tenisa Stołowego w kategorii chłopców 

  • II miejsce w Rejonowych Igrzyskach Młodzieży szkolnej w halowej piłce nożnej chłopców



  • II miejsce w gminnym turnieju piłki siatkowej


  • I miejsce na mistrzostwach powiatu limanowskiego w halowej piłce nożnej szkół podstawowych


  • I miejsce na V Festiwalu "Beskidzka Podkówecka" - Zespół Regionalny "Zasadnioki"

  •  III miejsce w Mistrzostwach Powiatu w indywidualnych biegach przełajowych - Szymon Groń kl. V

       

  • Laureatki Ogólnopolskiego konkursu plastycznego "Warto pomagać" w ramach kampanii profilaktycznej "Zachowaj trzeźwy umysł" - Klaudia Gierczyk kl. V, Justyna Groń i Agnieszka Zasadni - kl. VI

                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 2014/2015